Žymos: 4k hdmi splitter, df, drenažo už kriaukle, turėklai, rankena vonios kambarys neįgaliesiems, gt2 skriemulys, išorėje suzuki, 3ds abxy mygtuką, patraukti geležinkelių, vonios kambario įranga neįgaliesiems.

€13.95 €16.42
  • Yra sandėlyje
  • w255


  • Patraukti Baras Tipas: 90 laipsnių
  • Paviršiaus Apdaila: Žalvaris
  • Sertifikavimo: Nėra
  • Modelio Numeris: DF
  • Medžiaga: Vario
  • Kilmės: KN(Kilmės)


【温馨提示】:

1: Mūsų parduotuvėje laikosi sąžiningumo principo ir niekada parduoda suklastotas, ir menkavertis prekių.Prašome nedvejodami pirkti!

2: kokybė parduodamas prekes mūsų parduotuvėje yra garantuotas.Jei yra kokybės problemų, jį galima grąžinti ir pakeisti per 7 dienas.Su sąlyga, teikti galiojantį dokumentą, pirkėjas gali grąžinimo ir keitimo prekes, remiantis prielaida, kad paketas yra geros būklės, ir neturi įtakos antrojo pardavimas.Pirkėjas įsipareigoja apmokėti prekių grąžinimo išlaidas ir keitimas.Jei yra kokybės problemų, mūsų parduotuvė bus atsakingi už išlaidas įprastą rinkinį.

3: Mūsų kūdikių fizinės paveikslėlį, bet todėl, kad šviesos ir stebėti, fizinės ir kūdikių nuotraukas gali būti lygiai tas pats (bet fizinis objektas, paprastai bus gražesnė nei nuotraukoje), visos prašome atsižvelgti į fizinę.Jei jūs vis dar manote, kad yra problemų, prašome susisiekti su savininku dėl konsultacijos.Mums bus malonu jums padėti.

4: Mūsų parduotuvėje yra sandėlyje tipo plius fizinės parduotuvės internete, prekybos centras.Internetinių parduotuvių, tik noriu atsisakyti pelno vartotojams.Nes mes turime daugiau saulėtekio siuntas į rinką, nei mes, mokyti, mes kartais turime keletą trumpalaikių out-of-stock.Prašome susisiekti su mumis prieš aukcioną nustatyti šaltinio prekių, todėl galite būti pristatyti laiku.Dėkojame už jūsų bendradarbiavimą!

5:关于快递公司,物流公司,邮局的运输时间和快递人员的态度问题,实不是我们可以左右.导致买家的不快,实属不愿,望谅解!实有问题请买家联系我们,我们将协助买家处理!

6: Prašome patikrinti prekes prieš pasirašant.Jei yra kokių nors problemų su prekėmis, prašome atsisako pasirašyti ir susisiekti su manimi.Po pasirašymo (nesvarbu, ar tai kolegos, šeimos nariai, tarpininkų), tai reiškia, kad prekės yra geros būklės, o jų kiekis yra pastovus.Už viską, kas atsitiko vėliau, kad negali būti nustatyta.Mūsų parduotuvėje nebebus atsakingas.Dėkojame už jūsų bendradarbiavimą!

Jei jūs nufotografuoti šuniukų, tai reiškia, kad jūs sutikote su aukščiau nurodytos sąlygos.Žinoma, mes taip pat laikytis ir vykdyti savo pareigas kaip prekybininkai.


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai