Žymos: es zigbee plug, namų smart, zigbee smart switches, kontrolės tuya, xiaomi zigbee užraktas, zigbee led šviesos jungiklis, zemismart zigbee, cc2530, tuya zigbee, master slave jungiklis.

€15.13 €21.61
 • Yra sandėlyje
 • w546


 • Energijos Suvartojimas: Mažesnė arba lygi 0,5 W
 • Apkrovos varžą(Kaitinimo): 3-300W už 110V
 • Indukcinės apkrovos(LED/CFL): 3-120W
 • Kilmės: KN(Kilmės)
 • Sertifikavimo: CE
 • Darbinė Temperatūra: 0~40 Celsijaus
 • Gyro: Nėra
 • Prekės Pavadinimas: MOES
 • Paramos Sistema: "Android\ "iOS"
 • Modelio Numeris: JAV Smart Switch
 • Apkrovos varžą(Kaitinimo).: 3-600W už 220V
 • Working voltage: AC100-250V, 50/60Hz
 • Valstybės Surinkimo: Ready-to-Go
 • Srovės Tipas: Iš viso 10A


ZigBee Sienos Touch Smart Šviesos Jungiklis Su Neutralus Laidas/Ne Neutralus Laidas,Nr. Kondensatorius Reikia Protingo Gyvenimo/Tuya Skaičius 2/3 Būdas Muilti-Kontrolės Asociacijos Nuotolinio Valdymo pultas Veikia su Alexa,Google " Home Hub Reikia

Pagal Moes

2020 Naują Atvykimo atnaujinti Daugiau Asmeninį Taškai: Update1:Multi-control asociacijos gerokai paprasčiau

Update2:Ne kondensatorius, savybę, be neutralaus laido versija geresnės vartotojo patirtį

Update3:Vieno live wire/neutralus laidas reikalinga sukurta kaip dviejų versijų neprivaloma skirtingų laidų vienas jungiklis

Update4:Apšvietimas ON/OFF pasirinktinai

Update5:Relay statusą kolonėlė, kai maitinimą

Suteikti daug patogiau ir naujinius jūsų protingas gyvenimo būdas kaina nepasikeitė, kaip ir anksčiau.

Pagrindinės Funkcijos: 1.Naujo dizaino su neutralaus laido reikia ir vieno live wire patogumų vienas jungiklis, skydelis;Nėra neutralūs laidai reikalingi bendrosios live wire versija;Vielos neutralaus laido jungiklis, kai reikia;Ne kondensatorius reikalingas naujas update versija geresnės vartotojo patirtį, be triukšmo iš elektros srovė;Tuya Zigbee koncentratorius reikalingas normaliai naudojant šį raktą,matomas, nes daug suderinamumas su tuya išmanieji įrenginiai nei bet kuris kitas stebules.

2.Nauja idėja 2/3 Būdas grandinės (du jungikliai, valdymo viena lemputė), kad yra paaiškinta, kaip multi-control asociacijos šio pereiti prie kitų išmaniųjų jungiklių Programą;įjungimo/IŠJUNGIMO relė statusą prisiminti praėjusių būseną, kai maitinimą ir apšvietimo jungiklio nustatymas Pažangaus Gyvybės App geriau miegoti naktį;capacitive touch valdymas, įjungti/išjungti ir jūsų šviesa su vienu prisilietimu ir atsparumas įbrėžimams stiklas skydelis suteikia geriausias atrodo, kad mišinys su bet kokios sienos konstrukcija.(Pastaba:Jūs galite multi-control susieti šio perjungti į kelis skirtingus jungikliai,tačiau keletas gaujų, ant vieno jungiklio nėra,tik viena gauja ant vieno jungiklis gali būti susijusi su multi-control.)

3.Skiriasi savybės nuo tradicinės bendrą jungiklį,šis pažangus jungiklis gali būti kontroliuojama įvairiais būdais, vienas su geriausią vertę kaip App kontrolė,jutiklinis kontrolės ir valdymo balsu;pasiekti multi-control įtraukiant į kitus smart jungikliai gauti 2/3-taip, grandinės, savo namuose šviesas.

4.Suderinama su Alexa,Google "home" ir "Yandex" leidžia nemokamai balso kontrolė ;nuotolinio valdymo įrenginiai ir pažangios parametrai leidžiama dėl savo sumanaus telefono išmaniaisiais Gyvenimas/Tuya App, kur esate;Imtis visiškai kontroliuoti prijungti prietaisai, kurių laikmačių, grafikai ir atgalinės atskaitos (1/5/30 min, 1 val., ir pan.) su programa; dalis kontrolę su šeima ir draugais, kad būtų patogiau

5.Ne daugiau rūpesčių apie pirkimo klaidingą versiją savo laidų ribotas;palaiko tik 2.4 G tinklo;įeina pilnas 2-jų metų garantija ir 60 dienų grąžinimo garantija pilną pasitenkinimą.

Pagrindiniai Techniniai Duomenys:

Darbinė įtampa:AC100-250V,50/60Hz

Srovės tipas:Visos 10A

Indukcinės apkrovos(LED/CFL):3-120W

Apkrovos varžą(Kaitinimo):3-300W už 110V;3-600W už 220V

Belaidžio tipas:Wi-Fi 2.4 GHz

Energijos suvartojimas:≤0,5 W

Darbinė temperatūra:0℃~40℃

Paramos sistema:Android\ "iOS"


Eojedall
2021-06-25
5/5
Thanks
Kostyaushakov1986
2021-06-17
3/5
Are shipping to Brazil with a free with early NX screening. Is the second with this screening was taxed! Value if add the tribute paid twice! Change urgently this type front!!
Timur Aliev 1993
2021-05-12
5/5
I arrive smoothly and everything very well sealed in your box, we will prove it to see how it works.

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai