Žymos: juodo audinio nėrinių, Plastikiniai, kaitinimo tpu, fdm pla, vyrai geltona medžiaga, kaitrinės lemputės, TPU, petg gijų geltona, 3D Kaitinimo, filamente pla.

€25.67 €36.15
 • Yra sandėlyje
 • w572


 • Modelio Numeris: 3DTPU-1Kg
 • Funkcijos 3: 1.75 mm Spausdinimo Medžiagų
 • Forma: Kietas
 • Funkcijos 5: TPU gijų Plastikiniai 3D Spausdintuvas
 • Medžiaga: TPU
 • Savybės 4: TPU Lankstus Gijos
 • Funkcijos 2: TPU 3D Spausdinimo Kaitinamosios
 • Prekės Pavadinimas: EasyThreed
 • Kilmės: KN(Kilmės)
 • Funkcijos 1: 3D Spausdinimo Gijų TPU


3D Spausdintuvas Gijų 1.75 mm 1KG TPU Lankstus Gijų 3D Spausdinimo Plastiko Gijų Spausdinimo Medžiagų Mėlyna Juoda Mėlyna

Savybės:

★ 1, Termoplastinio poliuretano (TPU) yra didelio stiprumo lankstus siūlai,įskaitant elastingumą, skaidrumo ir atsparumo aliejus, riebalai ir dilimui.Tai lankstus, gali būti sulenkta į 360 laipsnių.Techniškai, jie termoplastiniai elastomerai, sudarytas iš tiesinių segmentų blokinių kopolimerų, sudarytas iš kietos ir minkštos segmentus.

★ 2, mes nustatėme, TPU, kad būtų lengviau spausdinti su itin sluoksnis sluoksnio sukibimą.Lanksti medžiaga turi daug programų, įskaitant automobilių prietaisų skydai, ratukas ratai, elektriniai įrankiai, sporto prekės, medicinos prietaisų, pavaros diržai, avalynė, pripučiami plaustai, ir įvairių karštojo išspaudimo (ekstruzijos) plėvelė, lakštai ir profilio programas.TPU yra taip pat populiarus medžiagos rasti išorinis atvejais mobiliųjų elektroninių prietaisų, tokių kaip mobilieji telefonai.Jis taip pat naudojamas, kad klaviatūros apsaugos nešiojamieji kompiuteriai.

★ 3, Specialiai TPU 3D Spausdintuvai Gijų ,Užkimšti-Nemokamai, Burbuliukų,Lengva naudoti, lygesnė ir labiau stabili spausdinimo patirtį su TPU Gijų .Geras kietumas, stabilus veikimas

★ 4, Matmenų Tikslumas Ir Nuoseklumas .jis gaminamas į tikslią specifikaciją, esant +/- 0.05 mm tolerancija ir 1.75 mm skersmuo be jokių perdėta.Jis nuosekliai suteikia optimalų srautą per ekstruderiu antgalis.Labiausiai 1.75 mm-specifikacija 3d spausdintuvai rinkoje, yra sukonfigūruotas taip, kad su TPU(lankstus) 3D spausdinimo gijų.Tinka įvairūs 3D spausdintuvą, Lengvai Threed ,Makerbot, IKI, Luzbot, Peršokti, Reprap, Ultimaker, Mendelio, Prusa, Raise3D ir kt.

★ 5, Nekenksmingas Aplinkai .ji atitinka Apribojimo, Pavojingų medžiagų direktyvos ir yra laisvas nuo potencialiai pavojingų medžiagų.

Specifikacija :

Skersmuo: 1.75 mm

Tolerancija: +/- 0.05 mm

Tankis: 1.25±0.05 g/cm3

Ekstruderiu Temperatūra: 190℃ - 230℃

Spausdinimo Greitis: 30-60mm (- ų)

Lova Temperatūra: Kambario temperatūros 40℃

Sluoksnio aukštis: 0.1-0.4 mm

Klausimų, reikia atkreipti dėmesį į: Bendrojo spausdinti

Parametras yra tik supančių tik informaciniais tikslais.Tikrasis tvarkymo, parametras turėtų būti koreguojama pagal statybos 3D mašina, formos ir dydžio produkto, ir kt.

Paketas, Sąrašas:

1x 1.75 mm Lankstus(TPU) Serijos Gijų 3D Spausdintuvai

Pastaba: spausdinti:

1. Sulėtinti greitį, 10-20mm/s

2. Ne tinka spausdinti modelių, kurie yra per didelis, nes didesnis modelis, viršutinė modelis yra lengvai linguoti

3. Todėl, kad vartojimo reikmenys save, yra lankstūs, spausdintuvo laidas šėrimo struktūra yra labai griežti, ir tai yra sunku pavasario tipo viela šėrimo struktūros, pašarų sėkmingai.

4. Spausdinti temperatūra: 190-225℃

5. Vielos šėrimo struktūra negali kaisti

6. Atstumas tarp vielos šėrimo įrangą ir antgalis turi būti trumpas


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai