Žymos: elantra taurės miestelyje, Automobilio Puodelio Laikiklį, bambuko miestelyje, miestelyje gėrimas, metalo lankstymo puodelio laikiklis, drugelių rinkinys moterims, miestelyje rinkinys, Automobilio Inercinių, puodelis pelėda, puodelio laikiklis led.

€1.09 €2.80
  • Yra sandėlyje
  • w618


  • Stilius: Modernus
  • Formos: Round
  • Prekės Pavadinimas: AUKUK
  • Kilmės: KN(Kilmės)


Kulka taškų:

1. Absorbentas keraminės medžiagos: specialios sugeriančia akmens keramikos galite lengvai sugeria lašeliai ant išorinės puodelio ir išlaikyti automobilio puodelio laikiklį, sausas ir švarus.Kai gerti šaltų gėrimų, jums likti nuošalyje nuo vandens lašų ant jūsų marškinių ir kelių.

2. Lengva išardyti ir valyti: yra patogus pirštu žingsniu pusėje miestelyje, kuris gali būti lengvai išmontuoti.Tiesiog naudokite vandeniu arba įpilkite šiek tiek ploviklio valyti, vėdinti ir sausa, ir tada naudoti juos, nesirūpindami apie juos blukimas.

3. Domu dovana naujiems vairuotojams: spalvinga absorbentas padėkliukai yra siurprizas jūsų šeimos, draugų ir kolegų.

4. Pastaba: dydis yra svarbus!Mūsų automobilių padėkliukai, kurių skersmuo yra 2.56 cm, tiks dauguma automobilių puodelių laikikliai, bet jei turite suderinamą didelės CRV, pavyzdžiui, suderinamas su "Toyota Highlander, "Jeep Compass", "Ford Escape" ar "Honda Odyssey", šie padėkliukai yra per mažas.Todėl prašome įvertinti skersmuo jūsų automobilio puodelio laikiklį prieš perkant.

Aprašymai:

Pavadinimas: Automobilių-sumontuoti vandens sugeria keramikos vandens miestelyje

Medžiaga: Keramika

Spalva: Kaip parodyta paveikslėlyje

Dydis: Skersmuo: 6.5 CM

Taikoma dalys: Vanduo taurės baką, automobilis

Taikytinos modeliai: Universalus

Pakavimo sąrašas

1*Vandens miestelyje


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai